Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Заява громадської ради при бершадській РДА генеральному прокурору та міністру внутрішніх справ

Заява

26.07.2010 року п'яна компанія жителів м. Бершаді вчинили хуліганські дії відносно Коваленка Віктора Олексійовича, жителя м. Бершаді вул. Будкевича 25 кв.6. та його сина підполковника Збройних Сил України, який перебував у відпустці, Юрія Коваленка. У результаті побиття В. Коваленку було причинено важкі тілесні ушкодження.

До цього часу кримінальне провадження, яке було відкрито прокурором Бершадського району Ф.Г. Куцяком ще у липні 2010 року, розслідувало вісім слідчих слідчого відділення Бершадського РВ УМВС у Вінницькій області та двоє слідчих слідчого управління УВС. Протягом майже п'яти років — тричі закривалось, але за заявами В. Коваленка, — поновлювалося.

Не дивлячись на це, до цього часу не встановлено винних у скоєнні злочину та не притягнено до відповідальності винних осіб. Складається враження, що працівники міліції не зацікавлені у розкритті цього злочину, що ображає честь і гідність потерпілого В. Коваленка, батька загиблого Героя України.

Всі надіЇ на розкриття злочину, стосовно В. Коваленка, наштовхуються на глуху стіну байдужості і цинізму начальника РВ У МВС у Вінницькій області Рево люка О.В. та прокурора Бершадського району Куцяка Ф.Г.

Коваленко В.О. неодноразово добивався прийому керівника УМВС Моринця у Вінницькій області, але так з ним і не зустрівся жодного разу. А його заступники не вплинули на хід кримінального провадження.

Розпачу В. Коваленка немає меж, про що свідчить його публічна заява про вчинення акту самоспалення 10.08.2015 року на засіданні громадської ради, який буде здійснено 24 серпня 2015 року в День Незалежності України на площі Героїв Українських Майданів.

З метою попередження даного акту протесту, несправедливості та свавілля працівників міліції і прокуратури, та ознайомлення з ходом розслідування кримінального провадження 10.08.2015 року, представниками громадської ради було вручено запрошення в.о. начальника РВ У МВС Лещенку С.І., та прокурору району Зарічанському Б.Г. з пропозицією прийняти участь у засіданні громадської ради та надати доступну інформацію щодо перспектив розслідування кримінального провадження і покарання винних.

На жаль, наші запрошення було проігноровано. Керівники правоохоронних органів не побажали зустрітися із представниками громадськості району та направили відписки, в яких проілюстрували великі права слідчих та прокурорів при розслідуванні кримінальних проваджень та відповідальність тих осіб, які втручаються у розслідування. І ні слова — по конкретному кримінальному провадженню.

Громадська рада при Бершадській РДА відповідально заявляє, що випадки злочинної бездіяльності правоохоронних органів (міліції та прокуратури) в тому числі, невиконання ними рішень судів, набули системного характеру, що викликає законне обурення жителів району. Заява доведеної до відчаю людини, є явним підтвердженням цього.

А тому вимагаємо: негайно здійснити перевірки діяльності БершадськогоРВ УМВС та прокуратури Бершадського району силами Генеральної Прокуратури України та Міністерства Внутрішніх Справ, в процесі якої будуть надані всі докази протиправної бездіяльності правоохоронних органів району.

За дорученням 17 членів громадської ради

Голова громадської ради Андрейцов Антон Федорович


14.08.2015 00:00
345

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой