Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

В Тростянці слідом за начальником ДАІ п’яним за кермом попався заступник прокурора

В п'ятницю, близько 16.30, в центрі міста Тростянець, інспектор Державтоінспекції Мирослав Брудницький з місцевим самооборонівцем Григорієм Літвінєнко зупинили автівку «Мазда 6». За кермом знаходився Максим Куцяк, він же помічник прокурора тростянецького району. На відео видно, як співробітник державтоінспекції вимагає пред'явити документи (водійське посвідчення) але отримує відмову. Куцяк мотивує це тим, що залишив їх на робочому місці та визнає провину. Пізніше документи принесли на місце події працівники прокуратури. Сслід зазначити — в робочий час. А інспектор склав протокол про адміністративне правопорушення за статтею 126.


Та на цьому все не закінчилось, від водія інспектор відчув різкий запах алкоголю і попросив пройти тест. Від проходження тесту на «драгері» на місці чиновник відмовився. Проте пізніше погодився пройти його в лікарні. Саме там він подув в сертифікований «драгер» який показав 0.69 проміле при допустимих 0.20.
Також у лікарні зробили забор крові та сечі на вміст етанолу. А щодо прокурора співробітник ДАІ склав другий адміністративний протокол за статтею 130 частиною 1 (Керування автомобілем в стані сп'яніння)

— Показово те, що щойно змінився начальник ДАЇ як одразу піймали прокурора, — каже Василь Мацан. – Однак сам заступник прокурора Куцяк впевнений, що йому нічого не буде. Про це він хвалився людям, а у нас містечко не велике. Отже поповзли чутки, що у Вінниці аналізи крові стануть чистими, а всіх учасників затримання «порвуть». Самооборонівцям вже дзвонили та погрожували.

Справу спробують зам'яти – кажуть активісти. Адже уже сьогодні, 8 серпня, самоборонівці почали отримувати погрози. Про це редакцію повідомив заступник начальника штабу Тростянецького підрозділу Громадського Формування Народної Самооборони Вінницької області Василь Мацан.

— Кругова порука — от так живе наш район, силовики один одного кришують і скаржитися нікуди і нікому, — каже Василь Мацан. – Така поведінка правоохоронців типова для нашої місцевості вони тут відчувають абсолютну безкарність. Наприклад, у нас була ціла низка заяв у міліцію про розкрадання майнових паїв селян, але міліція розслідувати справу навідь не починала. А прокуратура «кришує» бездіяльність міліції. Колишній начальник ДАІ сам їздив нетверезий за кермом. Всі все знають, але на людей їм плювати, а напруга в районі тим часом зростає.

Джерело: vn.20minut.ua/Podii/v-trostyanci-slidom-za-nachal-nikom-dai-pyanim-za-kermom-popavsya-zast-10456822.html

13.08.2015 00:00
241

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой