Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Українець в США запустив у виробництво антиросійське пиво «Крах імперії»

У липні до магазинів США потрапила перша лімітована партія авторського пива «Крах імперії», на етикетці якого зображені радянські вожді, а також Володимир Путін. Створив пиво українець Назар Дребот, що нещодавно перебрався до Штатів з Івано-Франківська.

Про це повідомляє видання «Репортер».

«Ідея виникла спонтанно, коли відновлював рецепт «Російського Імперіального Стауту». Сорт прекрасний, а Росія – ні! Тому захотілось «попустити» трішки Росію. Ні до кого не звертався. Рецепт розробили разом із Clay Keel – то пивовар і мій друг. Ідея, назва, концепція – власні. Графічною реалізацією займалась франківчанка Ніна Галінська», — розповів хлопець.

Його рецептом зацікавились представники однієї з пивоварень США і запросили Назара варити таке пиво.

«Довірили розробку не тільки цього сорту пива, а взагалі розвиток концепції, маркетингу і рецептури пивоварні. Посада – пивовар і головний асистент керівника пивоварні», — каже Назар.

За рецептом, пиво «Крах імперії» витримується у дубових бочках від бурбону протягом шести місяців. Коштує воно 11 доларів за пляшку 750 мл.

Назар Дребот говорить, що планував варити і продавати таке пиво в Україні, однак ця справа тягне за собою забагато перепон: «Хочеться присвячувати себе дійсно справі, яку любиш, а не війні з вітряками – податкова, ліцензії, «відкати», «наїзди», «кидання», знущання державного апарату і неповага до приватної власності».

07.08.2015 00:00
250

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой