Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Свободівець Олексій Фурман долучився до чергової перемоги Івана Чупринки на Чемпіонаті світу з пауер26 квітня 2016 року у Копенгагені (Данія) на Чемпіонаті світу з жиму лежачи вінничанин Іван Чупринко підтвердив свій статус чемпіона та вдесяте побив світовий рекорд у ваговій категорії до 66 кг з новим світовим рекордом, узявши 241, 5 кг. Голова Вінницької обласної «Свободи», депутат облради Олексій Фурман виступив меценатом та допоміг відрядити на змагання по жиму лежачи рекордсмена світу.

Іван Чупринко перевершив свій минулорічний результат, випередивши суперника-росіянина Яна Урусова на 0, 5 кг. Він витиснув 241, 5 кг і став беззаперечним чемпіоном. Таким чином він отримав право на участь у наступному Чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який наприкінці травня відбудеться у Південно-Африканській Республіці.

Росіянин буквально дихав у потилицю, не дозволяв перепочити. Змагання передбачали три підходи. Першу спробу росіянин провалив, не впоравшись зі штангою у 235 кг. Однак відразу замахнувся на 241 кг. До такого виклику українець був готовий, адже на тренуваннях він підіймав штангу в 270 кілограм. Тренери вирішили ризикнути і добавили 0, 5 кг. Чемпіон впорався із завданням, а росіянину довелося поступитися.

Тренером рекордсмена світу є голова Федерації пауерліфтингу у Вінницькій області, майстер спорту України свободівець Вадим Мохник.

«Вінницька обласна „Свобода“ надалі буде підтримувати патріотів України, які прославляють нашу державу на міжнародній арені. Спорт, здоров'я, націоналізм — це споконвічні принципи перемог українців», — прокоментував голова Вінницької обласної «Свободи» Олексій Фурман.

Довідка. Жим лежачи — це базова вправа з вільною вагою. Виконавець вправ лягає на лавку, опускає гриф до торкання з грудьми і піднімає до повного випрямлення в ліктьовому суглобі. Використовується в бодібілдингу як вправу для розвитку великих і малих грудних м'язів, трицепсів і переднього пучка дельтоподібного м'яза. Є однією з основних дисциплін у пауерліфтингу (поряд з присіданням і становою тягою), де використовується відмінна від бодібілдингу техніка: з метою жиму максимально великої ваги напружуються трицепси, передні пучки дельтоподібних м'язів і найширші м'язи спини; роль грудних м'язів значно знижена.

Прес-служба Вінницької обласної організації ВО «Свобода»

05.05.2016 00:00
339

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой