Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Дивний пікет під ОДА із 8-ми в камуфляжі захищав екс-головного “дорожника” Вінниччини Алексєєва...

На акцію «захисту» Ігоря Алексєєва, який донедавна очолював Службу автомобільних доріг Вінниччини, під ОДА вийшли всього 8 чоловік у камуфльованих штанях. Від преси вони ховались і плакати із вимогою залишити на роботі відомого в області «самооборонівця» тримали в таємному місці. Чому ж так бідненько заступились за головного «дорожника» області його побратими та вчорашні колеги по Майдану?

Виявилось, що теплу посаду в холодний жовтневий день вже не врятувати. Бо Державне агентство автомобільних доріг України звільнило Ігоря Алексєєва з посади начальника Служби автодоріг у Вінницькій області. Підставою для звільнення, як зазначається у наказі керівника Укравтодору від 10 жовтня, стало систематичне невиконання покладених на нього обов'язків.

Ось що пишуть про цю дивну та малочисельну акцію в соцмережах вінницькі активісти(мова оригіналу):

Нас не догонят, а если догонят – то фиг найдут!»

Именно по такому принципу происходит широкомасштабный митинг в поддержку уже бывшего руководителя Службы автомобильных дорог Винницкой области Игоря Алексеева, — зазначив на своєму Фейсбуку S.Osko. — Пока замечено было аж целых 8 человек, которые мужественно ютились в тени колон Кинотеатра Коцюбинского и даже! перебежками приближались к Винницкой ОДА!!! Может к вечеру наберется рекордное число – человек 15.

Игорь Алексеев в первую очередь прославился на всю Украину защитой новой «алексеевской» технологии укладки асфальта ценой 20 млн гривен на свежевыпавший снег, очень неудачно испробованной на объездной города Винницы; закупкой по супер дорогой цене топлива на тендерах, использования районных автодоров как ширмы для перекачивания денег на частные предприятия и многое много другое…чего стоит его только фраза на одной из пресс-конференций "…на нас напали дубы.."

Напомню, что Игорь Алексеев в свое время занял эту должность благодаря революционным событиям 2014 года, сумев удачно проспекулировать на доверчивости самообороновцев и получив огромную поддержку от бывшего зам губернатора А.Р.Б. По озвученным данным в сети интернет, был замечен в рейдерских захватах предприятий на территории Винницкой области, например таких как «Південьзахідшляхбуд», рекетирских наездах на предпринимателей и фермеров с требованием денег будто бы на нужды волонтеров и армии и очень тесной связью с партийной силой, которая у всех ассоциируется с косой…

Попытки уволить Алексеева предпринимались и в прошлом году. Но количество, как говорят «просивших» «сотворило чудо» и многомиллионным бюджетом на дороги так и остался распоряжаться И.И. Алексеев, правда дороги от этого не стали лучше. В этом году чуда не произошло.

Ще різкіше відізвався про «Пікет 8-х» «Укроп»:

Дехто назвав це звільнення політичним переслідуванням людини, яка була висунута однією партією на Вінниччині та пролетіла повз облраду, — пише він про акцію 12-го жовтня. — І раптом виявляється, що це взагалі пісня! Бо звільненйи пан А, друзі мої, насправді магістр дорогобудування та академік грошозасвоєння! І характеризується він як: «саме завдяки цій людині було зупинено сепаратизм на Вінниччині». І це людина, яка, б..., не може жодного слова сказати державною мовою! І це переможець сепаратизму на Вінниччині, який давав Антону Шевцову 6 місяців на «поработать, себя показать»… Хреново в цій ситуації тільки одне — йому просто дозволили піти без кримінальних проваджень, без слідства і судів. Просто дали піти. але, мабуть, такий саме, як і його фанати, розумово обдарований автодорівець не хоче йти… Бо аж шестеро чуваків в камуфляжі сьогодні бігали по Вінниці, намагаючись захистити честь «кукушкінава гуру»…

Нагадаємо, що за кілька днів до 1 грудня 2014-го обласні дорожники розпочали ремонтувати окружну дорогу навколо Вінниці. Саме такими методами у 2010-2013 роках «грішили» дорожні служби, які очолювали ставленники Януковича-Азарова, що дозволяло їм «класти в карман» чималі суми, через те, що вже навесні стан таких доріг повертався до доремонтного.

Тоді цю «передову» схему заробляння «перейняли» у Службі автомобільних доріг Вінницької області, яку з квітня очолює Ігор Алексєєв, що є «самоназваним» керівником Вінницької Самооборони під час завершення подій на Вінницькому Євромайдані у січні-лютому 2014 року.

Почали класти асфальт у сніг на вінницькій окружній від перехрестя з Хмельницьким шосе, уже наново прокладено асфальт на ділянці завдовжки кілометр.

Нова дорога уся парує – свіжий гарячий асфальт метр за метром з'являється на дорозі у мінусову температуру, з неба не припиняє сипати маленький сніжок. Та дорожників це не бентежить – переконують, на якість покриття це не має вплинути. При цьому, обіцяють, що оновлена окружна дорога прослужить 8-9 років. Щоправда, водії такого оптимізму не поділяють – проїжджаючи повз, висловлюють невдоволення тим, що асфальтувати почали у сніжну погоду.

Зі слів працівників одеської компанії Дорлідер, які ремонтують вінницьку окружну на замовлення Служби автодоріг Вінницької області, оновити дорожнє покриття планують на ділянці від Хмельницької до Київської траси. Кажуть, раніше почати не встигали, бо працювали на Барському шосе, тому до окружної приступили тільки тепер. Але якщо погода не дозволятиме, обіцяють поки обмежитись кілометром дороги і продовжувати будуть, щойно умови будують сприятливішими.

Вже відомо з інсайдерських джерел, що на заміну Алексєєву Укравтодор планує призначити Ігоря Корольчука, який наразі обіймає посаду першого заступника мера Вінниці.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, відповідне звернення-рекомендацію від Державної агенції про призначення на цій посаді Ігоря Корольчука вже поступило в канцелярію облдержадіністрації та має бути розглянуте протягом 10 днів.

Нагадаємо, що восени 2015 року Алексєєв балотувався, але не пройшов у депутати Вінницької облради. А свою посаду у облавтодорі отримав саме по партійній квоті… Нині про свого «Бога порепаних доріг» та «Фана Шевцова» більішсть колег і соратників, схоже, забули?

33kanal.com/vinnichchina/divnijj-piket-pid-oda-iz-8-mi-v-kamufljazhi-10959.html

18.10.2016 00:00
3315

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой