Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Для тих, хто шкодує за партією регіонів

Колишній СБУшник злив НАБУ "чорну бухгалтерію" Партії регіонів

Національне антикорупційне бюро отримало документи, які свідчать про витрати Партії регіонів на хабарі. У матеріалах фігурують десятки колишніх і нинішніх посадовців найвищого рівня.

«Чорну бухгалтерію» НАБУ передав колишній перший заступник голови СБУВіктор Трепак. Про це він розповів у інтерв'ю DT.UA.

«Це – великий масив документів, які підтверджують тотальну корумпованість влади. Значна частина цих матеріалів ­– „амбарна книга“ корупційних виплат, які систематично здійснювалися за рахунок „общака“ або „чорної каси“ Партії регіонів. Серед фігурантів цих матеріалів — посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у т.ч. найвищих судових інстанцій. Отримувачами хабарів були представники багатьох політичних партій – як провладних, так і опозиційних», — розповів Трепак.

Як зазначається, посадовці різних рівнів надавали Партії регіонів послуги. При цьому всі фігуранти отримували кошти під особисті підписи.

«На хабарі та інші підкупи було витрачено близько 2 мільярдів доларів. Хабарі у 500 тисяч чи мільйон доларів були мало не нормою. У багатьох випадках вони сягали 5, 8 і навіть 20 мільйонів доларів. Зауважте, готівкою! Переважно це були одноразові „виплати“, але й мало місце систематичне отримання хабарів, у деяких випадках воно тривало роками», — сказав Трепак.

У документах є інформація про те, ким, коли і який саме злочин було вчинено. «Чорна бухгалтерія» Партії регіонів охоплює дуже тривалий період виплат: термін правління кількох президентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НАБУ йдуть внутрішні розбірки через відсутність доказів проти Мартиненка — адвокат

Раніше повідомлялося, що 25 травня НАБУ викрило схему привласнення землі на 50 мільйонів гривень.

Джерело: gazeta.ua/articles/politics/_kolishnij-sbushnik-zliv-nabu-chornu-buhgalteriyu-partiyi-regioniv/700976

http://dt.ua/POLITICS/eks-pershiy-zastupnik-golovi...

28.05.2016 00:00
349

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой