Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Бершадські дівчата вразили учасників всеукраїнського конкурсу народним співом

Бершадські дівчата вразили учасників всеукраїнського конкурсу народним співом

  • Бершадські дівчата вразили учасників всеукраїнського конкурсу народним співом
19Квітня
10:0801200

Шкільний гурт «Оберіг» із Бершаді здобув 1-ше місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Сонце ЗА нас!».

Творче змагання відбувалося 16-17 квітня у м.Києві. VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Сонце ЗА нас!» спрямований на розвиток та підтримку дитячої творчості. Як повідомляє Бершадська РДА, Вінниччину на конкурсі представляв зразковий дитячий фольклорний гурт «Оберіг» (Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1). Вразивши журі автентикою українського співу, бершадські дівчата здобули 1-ше місце фестивалю-конкурсу у номінації «Народний спів».

В рамках фестивалю діти також мали нагоду отримати поради і консультації від членів журі, були організовані «круглі столи» для викладачів і батьків, майстер-класи від провідних діячів культури і мистецтва та відомих зірок української естради. Зокрема, своїми знаннями ділилися: співачки Гайтана й ILLARIA, хореограф Руслан Махов.

Нагадаємо, у Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі «Соловейко України» бершадець Сергій Іванченко отримав диплом та статуетку.


19.04.2016 00:00
360

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой