Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Чи може Інтернет-магазин перебувати на спрощеній системі оподаткування?

Так, може. За допомогою мережі Інтернет можуть займатися торгівлею як фізичні особи – підприємці, так і юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Перед початком своєї діяльності ФОП потрібно вибрати відповідну групу платника ЄП. Вона визначається, виходячи з обсягу продажів, які розраховує здійснювати Інтернет-магазин, а також з планованої кількості найманих працівників.

Однак серед видів торговельної діяльності, яку може вести підприємці – платники єдиного податку, є деякі винятки. Так, платникам ЄП заборонено займатися продажем предметів мистецтва та антикваріату, організацією торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату, а також здійснювати діяльність з надання поштових послуг (крім кур'єрської діяльності).

В цілому, найбільш відповідним видом діяльності для Інтернет-магазину, який знаходиться на спрощеній системі оподаткування, є КВЕД 47.91 «Роздрібна торгівля, яка здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет».

14.06.2015
280

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой