Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Андрій Іллєнко: "Свобода" вимагає ухвалити закони, що допоможуть змінити хід війни

7 лютого 2017 року народний депутат України від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко на брифінгу в парламенті заявив, що законодавчі ініціятиви, які розглядає парламент, не відповідають викликам сьогодення. Натомість, націоналіст озвучив ініціятиви «Свободи», якнайшвидше ухвалення яких допоможе Україні вийти з глухого кута та змінити на свою користь хід війни.

Андрій Іллєнко нагадав, що депутати-свободівці ще 31 січня зверталися до керівництва Верховної Ради й Президента з вимогою скликати позачергову сесію через події в Авдіївці.

«Ми говорили, що в критичний момент Рада має зібратися і ухвалити низку необхідних законів, бо попри загострення на фронті, зокрема в Авдіївці, реакція найвищого законодавчого органу держави є надто млявою. Але до нас не дослухалися», — розповів свободівець.

За його словами, парламент має невідкладно реагувати. «Свобода» пропонує вісім першочергових законодавчих ініціятив, які необхідно затвердити, щоби держава вийшла з глухого кута: «Ми й далі наполягаємо на затвердженні життєво необхідних законодавчих ініціятив. Не йдеться про якісь гасла, це конкретні документи, які зареєстровано ще 2014-го, 15-го, 16-го років».

Націоналіст озвучив ці законодавчі ініціятиви:

№0002 «Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», зареєстрований 2 грудня 2014 року; №1206 «Про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації», зареєстрований 2 грудня 2014 року; №1135-1 «Про цивільну зброю і боєприпаси», зареєстрований 10 грудня 2014 року; №2066а «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України», зареєстрований 12 червня 2015 року; №3213 «Про ембарго на імпорт товарів, отриманих (вироблених) на митній території держави-агресора» від 2 жовтня 2015 року; №4808 Проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про міжнародні договори України» щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором від 14 червня 2016 року; Проєкт Постанови про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (№4493) як реакція на вторгнення Росії був зареєстрований в Раді ще 19 березня 2014 року, але так і не був включений в порядок денний парламенту; Проєкт Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо денонсації Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, зареєстрований 29 травня 2014 року, який також не дійшов до сесійної зали.

«Це лише перші вісім документів, які необхідно негайно розглянути в парламенті. Цього вимагає не лише „Свобода“, а українська нація, яка воює і захищає свою землю. Ці документи в разі їх затвердження допоможуть докорінним чином переломити хід війни, звільнити наші території. Однак сьогодні Рада ухвалює дуже дивні рішення або й узагалі не затверджує нічого через нестачу голосів. Фактично порядок денний абсолютно не відображає викликів, перед якими стоїть українське суспільство та держава», — констатував Андрій Іллєнко.

Прес-служба ВО «Свобода»

09.02.2017 00:00
513

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой