Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Працівники ПАТ «Бершадьмолоко» вийшли на акцію протесту.

Cьогодні на площі Героїв українських майданів зібралися працівники колишнього Бершадського молочноконсервного комбінату. Мета зібрання – вимога негайного відновлення роботи підприємства ПАТ «Бершадьмолоко», яке поповнювало бюджет району щороку майже на 4,5 млн грн., а нині працівники втратили не лише робочі місця, а й віру у завтрашній день.

«Ми протестуємо проти руйнівної політики власників підприємства, які прирекли працівників та їх сім'ї на невідомість», — один з написів на плакатах, з якими люди вийшли на акцію протесту.

У заході також брали участь члени громадського формування з охорони громадського порядку у Бершадському та Чечельницькому районах «Народна самооборона», представники «Правого сектору», громадських організацій району та громадські активісти.

Голова райдержадміністрації Олександр Лободовський у процесі спілкування з учасниками зібрання повідомив про заходи, які здійснює районна державна адміністрація щодо відновлення роботи підприємства. У ході розмови представники влади спільно із працівниками молокозаводу та громадськістю виробили план подальших спільних дій.


Джерело: rdabershad.gov.ua/news/a-4164.html

14.07.2015 17:53
230

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой