Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Районна дитячо-юнацька військово-патріотична спортивна гра «Сокіл» («Джура»)

Ми–українці, нащадки козацького роду! Згадати свою історію, пройти випробування, підкласти плече товаришу випала нагода для учнів старших класів з одинадцяти шкіл району. 18 травня на міському стадіоні відбулася перша районна дитячо-юнацька військово-патріотична спортивна гра «Сокіл» («Джура»).

Організаційним комітетом відділу освіти відповідно до положення Всеукраїнської гри було розроблено низку змагань та конкурсів: «Впоряд», «Смуга перешкод–«Побіг з полону», «Стрільба», «Відун», «Рятівник», «Боротьба «Навхрест» та «Ватра».

Під козацькі сурми і марші рої (команди) вишикувались для виконання Гімну. Клич гри: «Душу – Богові! Життя – Україні! Честь – собі!» — лунав над містом…

На святковому відкритті були присутні голова Бершадської РДА Лободовський Олександр Володимирович, голова Бершадської районної ради Грабчак Микола Петрович, начальник відділу освіти Дзюбенко Лідія Іванівна. Особливу значущість заходу надала присутність воїнів АТО, що перебувають на ротації.

Компетентне та безапеляційне журі на кожному етапі забезпечувало справедливість, чіткість та прозорість оцінювання.Кожен конкурс був випробуванням для роїв: від стройової підготовки на «Впоряді», основ медичних знань у «Рятівникові», історії козацтва «Відуна» до творчого завдання «Ватри», командної роботи «Смуги перешкод» та особистих якостей і волі до перемоги у «Стрільбі» та «Боротьбі «Навхрест».

У підсумку за протоколами журі перше місце виборов рій «Війтівчата» Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст., які і представили наш район на обласних змаганнях у с. Воробіївка Немирівського району 20-21 травня. Другими стали «Козаки» Осіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Третє місце посіли «Отамани» Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Найкращими в особистому заліку у «Стрільбі» стали Швайдак Родіон, учень 9 класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Шаєрман Юлія, учениця 8 класу Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст.Переможцем у народній боротьбі «Навхрест» став учень Війтівської ЗОШ І-ІІІ ст. Паламарчук Олексій.

Кухарі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 приготували смачну козацьку кашу, яку із задоволенням їли учасники гри біля вогнища.

Усі рої отримали грамоти відділу освіти, а переможці – цінні призи. Призовий фонд забезпечили меценати гри: магазин «ОСВІТА» ПП Шевчук, «Магазинчик ТЕХНО» ПП Тарковський та ПП Підлубний та фото-відео студія «ВІРАЖ» ПП Віхренко.

Когут О.М., методист РМК

Джерело www.beredu.vn.ua/news-170.html

19.06.2015 11:19
300

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой