Вітаємо та ласкаво просимо на сайт!

Про тарифи на водопостачання та водовідведення

Виконком Бершадської міської ради 22 квітня ухвалив рішення №21 «Про затвердження розрахованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення дочірньому підприємству «Бершадьводоканал» комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».

  • Це пояснюється тим, що діючі тарифи на ці послуги, які були затверджені рішенням виконкому міськради №9 від 18.01.2011 р., уже не відповідають фактичним витратам ДП «Бершадьводоканал». І, звичайно, це зроблено з метою надання своєчасних та якісних послуг абонентам, стабільної фінансово-господарської діяльності підприємства. При прийнятті рішення виконком міськради керувався Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», матеріалами, наданими ДП «Бершадьводоканал», рекомендаціями комісії РДА з перевірок обсягів, якості та вартості наданих житлово-комунальних послуг, розгляду питань погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги, допомоги громадянам в оформленні субсидій.

Рішення від 18.01.2011 р. втратило чинність.

Отже, згідно з рішенням виконкому з 1 травня 2015 р. затверджено такі розраховані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення.

13.06.2015 16:12
212

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!

красный зелёный голубой